Firma Domy Plus działa w branży budowlanej na terenie Wrocławia od kilkunastu lat. Wieloletnia obecność w branży oraz liczne realizacje potwierdzają profesjonalizm i solidność świadczonych przez nas usług. Domy szkieletowe, które wykonujemy są trwałe, ciepłe, konkurencyjne cenowo, szybsze w realizacji od domów budowanych z tradycyjnych materiałów oraz spełniają normy domu pasywnego. Budujemy domy szkieletowe (drewniane) z ekologicznych materiałów nie obciążając środowiska naturalnego.

Stosowana przez nas technologia wykonywania domów szkieletowych daje możliwość budowy nie tylko komfortowych, funkcjonalnych budynków mieszkalnych. Najważniejszą zaletą tego typu nowoczesnego budownictwa jest energooszczędność oraz wyraźnie niższe koszty inwestycyjne (w przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa murowanego). Domy szkieletowe, których stawianiem zajmuje się nasza firma, należą do bardziej naturalnych i cieplejszych obiektów niż budynki murowane.

Budowa domów w technologii drewnianej, prefabrykowanej została zaadoptowana z rynku skandynawskiego i poparta jest kilkusetletnią tradycją i doświadczeniem w obróbce drewna. W technologii prefabrykowanej konstrukcja domu powstaje z elementów przygotowanych wcześniej w hali produkcyjnej przy użyciu precyzyjnych maszyn. Dzięki temu ryzyko błędu ludzkiego w produkcji zostaje całkowicie wyeliminowane. Na placu budowy odbywa się również montaż wcześniej przygotowanych elementów (ściany, belki stropowe Posi-Joist, wiązary dachowe), dzięki czemu dom w naszej technologii jest realizowany w ciągu 6 tygodni w stanie surowym zamkniętym lub w 3 miesiące w stanie deweloperskim.

Naszą ekipę tworzą specjaliści obdarzeni rzetelną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat pracy w branży budowy domów drewnianych szkieletowych.

Dlaczego nasze domy

Wysoka jakość materiałów

Używamy tylko certyfikowanych materiałów najlepszych firm dzięki czemu masz pewność, że Twój dom ma najwyższe standardy.

Wybór wariantu wykończenia

Nasz Klient ma wybór do jakiego etapu współpracuje z nami. Może być to stan surowy, stan deweloperski lub stan pod klucz.

Szybka realizacja

Dzięki prefabrykacji dom realizujemy w ciągu 6 tygodni stanie surowym zamkniętym lub w 3 miesiące w stanie deweloperskim.